Jaké pojištění si přibalit na cestu „do ráje“?

Pokud jste se už rozhodli a brzy vyrazíte poznávat krásu Havajských ostrovů, gratulujeme vám k takovému činu. Můžete se totiž těšit na to, že poznáte pravý ráj na zemi a užijete si nezapomenutelné chvíle pohody a klidu. I při cestě do jednoho z nejkrásnějších míst naší planety je třeba maximální opatrnosti. Osud je nevyzpytatelný a i vám může do cesty nastražit problémovou situaci. Buďte na vše maximálně připraveni. Poradíme s výběrem vhodných typů pojištění! Ano, čtete správně, při cestě na Havaj je lepší mít několik různých pojistek. Jaké a proč se i vám vyplatí?

Správné nastavení cestovního pojištění

V první řadě vám musí dělat společnost klasické cestovní pojištění na Havaj. Funguje jako ochrana v případě, když budete potřebovat lékařské ošetření. Z pojistky se hradí nejen lékařská péče, ale také převoz do nemocnice, pobyt druhé osoby v nemocnici a další.

Pro cestu doporučujeme pojištění s limity 5 000 000 korun pro léčebné výlohy. Aby vám dobře sloužilo, přečtěte si před podepsáním smlouvy tyto pojistné podmínky pojištění na Havaj. Jasně definují, v kterých případech pojištění platí a kdy naopak ne. Vše musíte znát!

TIP: V ČR působí několik pojišťoven, které svádí boj o každého zákazníka. Využijte konkurenčního boje ve vlastní prospěch a sjednejte si pojištění na internetu. Sjednání pojištění na Havaj online je i časově méně náročné.

Odpovědnost a zavazadla jako vhodné doplňky

K základnímu pojištění si určitě sjednejte pojištění zavazadel. Pokud ho máte, dostanete finanční kompenzaci za zničení, poničení, ztrátu i zpoždění kufrů, což se na dlouhé cestě na Havaj může klidně stát. Pojištění odpovědnosti se vám bude hodit ve chvíli, když kvůli vlastní neopatrnosti způsobíte cizí osobě škodu. Tento typ pojistky se hodí mít i v běžném životě. Proč? Odpověď se dozvíte zde.

Myslete i na storno!

Když koupíte zájezd i v případě, když se na Havaj vydáte na vlastní pěst, budete do cesty muset investovat nemalou částku. Znovu připomínáme, že stát se může opravdu cokoliv, takže je třeba myslet i na nejhorší – tedy na fakt, že nebudete moci svou cestu uskutečnit. Proto vám doporučujeme ještě pojištění storna. S ním budete míst jistotu, že v případě neuskutečnění cesty dostanete alespoň část vašich peněz zpět.

© Copyright 2020 | Havaj (USA) | www.ehavaj.cz
Provozuje: TravelBees.cz