Letenky na Havaj

Havaj - Honolulu International AirportZ České republiky sice na Havaj nelétají žádné přímé lety, ale pokud chcete cestovat na tyto ostrovy s co nejmenším počtem přestupů, vyberte si leteckou společnost Delta Airlines, která létá jen s jedním přestupem. S ní se ale dostanete jen do New Yorku, kde musíte přenocovat a druhý den se vypravit do Honolulu s leteckou společností Hawaiian Airlines.

Mezi společnostmi, které nabízejí poměrně levné letenky, patří například KLM a Air France. Ve většině případů se musíte smířit s tím, že budete dvakrát přestupovat. Jednou ještě na některém evropském mezinárodním letišti, například v Amsterodamu nebo v Paříži a po druhé ve Spojených státech například v Los Angeles, San Franciscu, New Yorku nebo Seattlu. Takže můžete svoji dovolenou spojit i s návštěvou USA.

Na Havajských ostrovech se nachází několik důležitých letišť. Nejvytíženějším letištěm je Honolulu International Airport nacházející se na ostrově Oahu. Dalšími významnými letišti jsou Lihue na Kauai, Hila na Hawaii a Kahului na ostrově Maui.

Pokud začnete hledat letenky dostatečně dlouhou dobu dopředu, můžete sehnat letenku za dost dobrou cenu. Nejlevnější letenky seženete už od 23 000Kč, ale jejich cena se můžete vyšplhat k téměř 50 000Kč za zpáteční letenku. Cena letenky je ale odvozena od mnoha faktorů, kterými jsou letecká společnost, se kterou letíte, počet přestupů a v neposlední řadě i to, ve kterém ročním období letíte.

Let z pražského letiště Václava Havla na havajské letiště Honolulu International Airport trvá okolo 12 hodin. Záleží ale také na tom, kolikrát budete přestupovat a jak dlouho budete čekat na další letecký spoj. V některých případech se vám může stát, že budete muset na další letadlo čekat přes noc. Proto některé rezervační systémy nabízí svým klientům i to, že jim zajistí ubytování v hotelu umístěném v bezprostřední blízkosti letiště.

Vyhledejte si letenku přes Královna.cz

Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
© Copyright 2020 | Havaj (USA) | www.ehavaj.cz
Provozuje: TravelBees.cz