Ubytování na Havaji

Havaj - hotel Four SeasonsHavajské ostrovy jsou významným americkým turistickým letoviskem, které ročně navštíví velké množství turistů z celého světa. Lákají je sem především pověstné dlouhé písčité pláže a překrásné azurově zbarvené moře nabízející výtečné podmínky pro surfování či potápění.

Možností, kde se dá na Havaji ubytovat, je opravdu velké množství. Na každém větším i menším ostrůvku se nachází různá ubytovací zařízení, ve kterých můžete trávit svoji dovolenou. Najdete zde jak velké luxusní hotely patřící do významného hotelového řetězce, tak hotely spadající do střední a nižší kategorie. K dispozici jsou také hostely a penziony. Další variantou je pronajmout si třeba apartmán, vilu nebo chatku. Na ostrovech najdete také kempy.

Než se ale vydáte na svou dovolenou na Havajských ostrovech, určitě si zajistěte ubytování dopředu. Využít k tomu můžete buď cestovní kanceláře, nebo rezervační systémy, kterých na internetu najdete skutečně velké množství.

Ty největší a nejluxusnější hotely či hotelové komplexy najdete hlavně na čtyřech největších ostrovech, na Oahu, Hawaii, Maui a Kauai. Za komfortním ubytováním můžete vyrazit například do hlavního města Honolulu, kde překrásnou pláž Waikiki lemují různé hotelové komplexi. Ubytovat se tak zde můžete například v hotelu Hilton, Aston Hotels nebo Four Seasons.

Ceny za ubytování se odvíjejí podle různých kritérií. Těmi nejvýznamnějšími jsou poloha konkrétního ubytovacího zařízení, jeho vybavenost a také doba, kdy si hodláte pronajmout pokoj. Jestliže budete hledat levnější formu ubytování, můžete zvolit některý místní hostel či penzion nebo si můžete zamluvit pokoj v některé chatce nebo vilce. V takovém případě zaplatíte za noc řádově jen několik stovek. V luxusním hotelu se ceny pohybují o něco výš. Noc v takovém hotelu vás přijde od 2 000 – 5 000Kč na osobu.

Vyhledejte si ubytování na Booking.com

© Copyright 2020 | Havaj (USA) | www.ehavaj.cz
Provozuje: TravelBees.cz